#aliexpress #gearbest…

#aliexpress #gearbest #alilove #bluedio #sluchawki #itemyzchin #chinskiecuda #zakupyzchin

Recenzja słuchawek Bluedio F800

Recenzja obiektywna typowego użytkownika, nie audiofila 🙂

Słuchawki Bluedio F800 kosztują niewiele, a oferują praktycznie to samo, co o wiele droższe słuchawki. Są bezprzewodowe lub przewodowe gdy podepniemy kabel, mają aktywną redukcję szumów, a jak grają?

_W skład zestawu słuchawek wchodzą

Słuchawki
Kabel micro USB
Kabel jack-jack o długości 1.5m
Instrukcja obsługi
Pokrowiec_

Opakowanie wykonane wprawdzie z plastiku, ale imituje ono lekko coś w stylu skóry. Taki sam materiał jest stosowany w książkach z twardą i grubą okładką. Wnętrze pudełka przypomina materiałową wyściółkę, ale to tylko plastik. Także pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Przejdźmy teraz do wyglądu słuchawek. Po wyjęciu z pudełka, pierwsza rzecz jaką sobie pomyślałem było: „no tak, małe chińskie rozmiary, to chyba słuchawki dziecięce…”, ale jednak myliłem się. Ich konstrukcja wygląda na niewielką, ale muszle rozsuwają się, a sam pałąk również odgina się na tyle, że bez problemu pasują na praktycznie każdą głowę. Nie ma w nich regulacji osiowej muszli, ale to nic. Bluedio F800 leżą na głowie stabilnie i dociskają bardzo mocno. Czasami nawet za mocno. Blisko dwugodzinne słuchanie muzyki z nimi na głowie powodowało, że uszy mocno bolały i były gorące. Niestety nie są wentylowane. Gąbka obszyta skórką sprawia wrażenie, że bardzo szybko zacznie pękać, ale rekompensuje to jej miękkość. Pałąk również jest obszyty skórą.

Więcej na naszym blogu:
http://alilove.pl/bluedio-f800-sluchawki-z-aktywna-redukcja-szumow/


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: