Trzecie urodziny Gearbest – promocję i loterie

To już 3 lata minęły od startu tej konkurencyjnej strony z chińskimi cudami. Po tym czasie śmiało możemy uznać GB jako głównego konkurenta dla Aliexpress. Szczególnie biorąc pod uwagę czas dostawy i jakość ( oryginalność ) produktów.

W związku z rocznicą, organizuje szereg eventów, na których można zgarnąć ciekawe przedmioty w dobrych cenach, wygrać kupony lub punkty GB, którymi później można zmniejszyć cenę w koszyku.

Terminarz eventów


Rozgrzewka ( 9 marca @ 3:00 – 14 Marca 10:00 ) 

Codzienne flash deals, czyli na wybrane produkty.

Urodziny Gearbest ( 14 marca @10:00 – 18 Marca 10:00)

W tych dniach dostępne będą flagowe produkty z 20 i wiecej kategorii. Obniżki cen nawet o 70%. Ograniczona ilość przedmiotów – więc już dziś wypadałoby ustawić sobie przypomnienie w telefonie 🙂

After-party ( 20 marca @ 3:00 ) 

Każdy z nas wie, że after party są lepsze niż główna impreza, tak jak poprawiny są lepsze od wesela 🙂 Od tego dnia zaczyna się bitwa producentów i sporo przedmiotów będzie wycenione na $0,99!

 

Loterie


Taaaak, żadna impreza nie może obyć się bez loterii. W tej edycji Gerbest proponuje nam trzy „zabawy”:

Lucky Bag – czyli kupujemy „kota w worku”. Znamy tylko cenę oraz kategorię z której pochodzi przedmiot. UWAGA, to może być jedna z lepszych promocji na Gearbest podczas urodzin! ( potwierdzone info 🙂 ).

Lucky Draw – każdy zalogowany użytkownik ma trzy szanse. Klikając na prezenty możemy wygrać – przedmiot, kupon lub punkty Gearbest.

Birthday Cake Game – gra polega na zapaleniu wszystkich 7 świeczek na torcie poprzez zapraszanie znajomych. Do wygrania przedmioty oraz punkty GB.

Zapraszamy do udziału i jeśli znajdziecie jakąś ciekawą promocję – nie zapomnijcie nas o niej poinformować w komentarzach lub na facebooku!

Powodzenia!

Udostępnij na: