#stonoga #oszukujo…

#stonoga #oszukujo #januszebiznesu #heheszki #oszustwo #afera #cebuladeals #polakicebulaki @ZbigniewStonogaOficjalnie
Przybliżę jeden z biznesów Stonogi, który oczywiście do skutków nie doszedł, ale kasę cichaczem przytulił i udaje że sprawy nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W kwietniu 2015 Stonoga rzucił propozycją że zbiera pieniążki na wykupienie TV Republika, którą by przemienił na TV Stonoga, zachęcony sukcesem Alkoholi i Gazetki. Oczywiście, dzisiaj u Stonogi nie znajdziecie ani śladu z tym biznesem który był zwykłym skokiem na pieniądze wpłacających – tutaj screenshoty z jego FB.
http://i.imgur.com/HB5AauJ.jpg
http://i.imgur.com/CIMHy1n.jpg
Poniżej screenshot z filmiku na YT który został usunięty
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_VCingKM0gMMFYnSopUqZ5fF9TI2cPlbu.jpg
Jak wpiszecie tytuł filmu w google, nie znajdziecie go na Youtube. Możecie przeszukać na profilu Youtube Stonogi, takiego filmu nie ma z kwietnia 2015. https://www.youtube.com/user/ThePorfirog/videos
INB4 „JEBANE SŁUŻBY PREPARUJĄ SCREENY, TO ROBOTA PIS, CBA, ABW ABY UJEBAĆ NIEWINNEGO STONOGĘ KTÓREGO UNIEWINNIONO 1500100900 RAZY, NIE BYŁO ŻADNEJ AKCJI Z TV STONOGA”
Po to się archiwizuje filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://vimeo.com/144864065
Także polecam unikać wszelkich akcji Zbigniewa Stonogi oraz jego kierowcy Dawidka który jeszcze w styczniu go nienawidził bo został oszukany na 20000 złotych. Zakopać oszusta raz a dobrze, by zniknął z wykopu i skończył szukać kolejnego żródełka pieniędzy po tym jak Sebixy na FB już tak się nie rzucają z pieniędzmi jak kiedyś.


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: