Space Marshals iOS z 4,99euro – 0zł

Space Marshals Epizodyczna strzelanka łącząca realia science fiction ze stylistyką westernu, wzbogacona silnymi elementami taktycznymi. Space Marshals powstało w studiu Pixelbite, znanym głównie z serii Reckless Racing. W grze wcielamy się w gwiezdnego szeryfa, który musi schwytać lub wyeliminować groźnych zbiegów z więzienia o zaostrzonym rygorze.

[shortcode id=”8341″/]

Pod względem mechanizmów rozgrywki mamy tu do czynienia ze strzelanką z akcją ukazaną z lotu ptaka. Ponieważ nasza postać nie jest zbyt odporna na obrażenia, do zwycięstwa konieczne jest zastosowanie odpowiedniej taktyki. Bohater potrafi się skradać, eliminować przeciwników po cichu, korzystać z osłon, atakować z flanki, a także odwracać uwagę strażników oraz korzystać z przebrań mających zmylić wrogów. W walce posługuje się on różnymi rodzajami broni – od pistoletów z tłumikami aż po wyrzutnie rakiet. Jako przedstawiciel prawa nie musi on jednak zabijać wszystkich wrogów – część może aresztować.

PLUSY

Znakomita strzelanka z elementami strategii i skradanki;Kosmiczny western z sarkastyczną sztuczną inteligencją, wydającą rozkazy zawieszonemu w prawach szeryfowi – lepiej być nie mogło;Śliczna oprawa graficzna z niezłymi efektami, zróżnicowanymi lokacjami i doskonale wykonanymi modelami postaci.

MINUSY:Liniowe poziomy, które sprawiają, że jest to gra na jeden raz.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=25773


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: