Klawiatura Genius KB-G265 z darmową dostawą za 69 zł

Na stronie głównej morele.net wypatrzyłem ciekawą klawiaturę Genius KB-G265 w dobrej cenie

Klawiatura standardowo w morele kosztuje 99 zł, po podaniu kodu GENIUS20 cena obniża się do 69 zł a do tego dostawa jest bezpłatna.

Na ceneo ceny zaczynają się od ok 100 zł. Na allegro od 89 zł z wysyłką.

„Genius KB-G265 to zaawansowana klawiatura gamingowa, następczyni wersji KB-G255. Jest wytrzymała i stabilna. Wykończenia z gładkiego plastiku z niebiesko podświetlanymi przyciskami nadają jej nowoczesny i interesujący wygląd.

Wyposażona jest w aż 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, która zapobiega blokowaniu się urządzenia nawet przy wciskaniu jednocześnie kilku klawiszy. Jest to niezwykle przydatne w grach, gdzie odpowiednie kombinacje mogą zadecydować o zwycięstwie.
Wszystkie przyciski są podświetlane, a klawisze WSAD oraz strzałki kierunkowe można wymienić na jaśniejsze wersje dzięki dołączonym srebrzystym nakładkom. To rozwiązanie sprawia, że znacznie wyróżniają się na tle pozostałych klawiszy. Może to być szczególnie pomocne dla graczy, którzy mają problem z trafieniem w odpowiedni przycisk.
Do dyspozycji jest też osiem przycisków multimedialnych, które umożliwiają szybką kontrolę na podstawowymi funkcjami systemu Windows.
Podwyższona częstotliwość próbkowania do 1000 Hz, pozwala na nawet ośmiokrotnie szybszą reakcje klawiszy niż w konwencjonalnej klawiaturze.
Model KB-G265 wyposażony jest jest w wygodną podkładkę pod nadgarstki, która znacznie zwiększa komfort pracy, oraz zapobiega zmęczeniu dłoni nawet przy dłuższej pracy przy komputerze.
Specjalne wgłębienie na spodzie obudowy pozwala częściowo schować kabel i zadbać przy tym o większy porządek na biurku.
Dodatkowo klawiatura posiada dwa porty USB2.0, znajdujące się w tylnej części obudowy, do których można podpiąć dodatkowe urządzenia peryferyjne, takie jak mysz lub pendrive.”


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: