Recenzja – Zegarek LED z zapals.com za $1

Codziennie na stronie zapals.com w zakładce Deals dostajemy kolejne produkty przecenione do kilku dolarów a nawet całkowicie za darmo. Z kilku takich okazji już skorzystałem, miedzy innymi z żarówki LED, która była swego czasu za darmo oraz uchwytu na telefon, który również był za 0$. Wszystkie te przedmioty dotarły tam, gdzie miały dotrzeć więc była to solidna cebula 🙂

Cebula udzieliła mi się tak mocno, że oprócz darmowych przedmiotów połasiłem się na zegarek LED, który nadal jest dostępny w cenie $1.

led_watch_zp30620804131_3__3

Na stronie „O blogu” wspominałem, że jakość recenzji będzie adekwatna do jakości produktu, prawda? No więc tym razem recenzja będzie krótka 🙂

Zaczniemy od:

Wygląd zewnętrzny


Looks cool

Tak zaczyna się opis tej zegarko-branzoletki. No cóż, wszyscy z nas mają różne definicje słowa „cool” 🙂 Silikonowa opaska, z zapięciem magnetycznym z wyświetlaczem led może się podobać i nawet podobała się na aukcji jednak w rzeczywistości nie jest już tak spektakularna.

Po pierwsze – zegarek jest dość masywny, lekko zbyt masywny nawet na męską rękę, centralna część zegarka czyli serce z wyświetlaczem jest nieelastyczna, twarda jak głaz a przecież to nie jest super skomplikowany układ elektroniczny – jeden układ scalony, maksymalnie dwa, kwarc i bateria. Zdecydowanie większa powierzchnia zegarka powinna się poddawać wygięciu.

Po drugie – zapięcie. Jest dosyć mocne to plus, ale regulacji długości nie ma, a w zasadzie jest ale tylko w jedną stronę, czyli odcinamy pasek i mocujemy magnetyczny klips – więc nici z dzielenia się zegarkiem.

Po trzecie i najważniejsze – dokładność chodu. W ciągu jednego dnia zegarek zaczął późnić się o 3 minuty i to całkowicie go dyskwalifikuje.

Funkcje


Po przyciśnięciu przycisku funkcyjnego ukazuje nam się godzina i minuta. Po ponownym wciśnięciu – data. Po upływie 3 sekund ekran jest wygaszany.

A więc dostępne dla nas są te oto dwie funkcje:tumblr_static_20130822184519uid2425

  • godzina, minuta
  • data

 

Specyfikacja


  • grubość: 9mm
  • szerokość zegarka: 20mm
  • szerokość opaski: 18mm
  • waga: 25g

Cena


  • zapals.com: $1

 

Udostępnij na: