Wyszukiwanie markowych produktów na aliexpress.com – chińskie akronimy

Wszyscy o tym wiemy że aliexpress.com to niezmierzony ocean podróbek i pewnie każdy z nas miał z nimi do czynienia. Kuszące oferty rolexów za $2 dolary czy innych torebek Pana Kabana które powodują szczękościsk i mimowolne oddawanie moczu u co niektórych osobników 🙂

Osobiście staram się nie kupować jawnych podróbek, bo w większości przypadków są to marnej jakości badziewia, które rozpadają się po dobie użytkowania, ale oczywiście są wyjątki. Do wyjątków na pewno trzeba dodać wszystkie produkty odzieżowe z butami włącznie.7dcb07fe0b646934447c34d8c1886521fd35338el

Podobno:

Wielu sprzedawców na produkuje buty dla oryginalnego dostawcy, który później wystawia w pięknej gablocie swojego sklepiku z marżą 1000% a na boku, dodatkowo sprzedaję je na po cenie „rynkowej” czyli koszt produkcji + niewielka marża.

Czyli majfriendy na I-wszej zmianie produkują buty premium, a na III-ej buty na aliexpress.

W większości przypadków są to jednak manufakturki domowe lub małe szwalnie, które kopiują design ( z lepszym lub gorszym skutkiem) używając badziewnych materiałów.

Cóż, ten wpis nie jest po to aby kogokolwiek umoralnić, a wręcz przeciwnie ponieważ pozwoli na sprawniejsze wyszukiwanie „podjebek” na aliexpress 🙂 Proszę miejcie na uwadzę fakt, że Unia Jewropejska zakazuje importu podrobionych towarów do wspólnoty i oczywiście jeśli ktoś sobie na własny użytek zamówi jeden zegareczek to nic się nie stanie, ale za większe ilości można sobie już pójść popierdzieć w pasiaki.

Najważniejsze jest jednak to: jeśli kupujecie podrobiony towar aby go sprzedać – napiszcie proszę w aukcji że nie jest to oryginał i nie wprowadzajcie potencjalnych kupców w błąd.

Nie przedłużając, poniżej lista akronimów markowych produktów, akronimy należy wpisywać w wyszukiwarkę Aliexpress.

Udostępnij na:

3 thoughts on “Wyszukiwanie markowych produktów na aliexpress.com – chińskie akronimy

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.